اخذ تاییدیه نقشه های اولیه معماری پروژه «مشهد مال» از سازمان آتش ...

اخذ تاییدیه نقشه های اولیه معماری پروژه «مشهد مال» از سازمان آتش ...

اخذ تاییدیه نقشه های اولیه معماری پروژه «مشهد مال» از سازمان آتش نشانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی ظهر امروز در جلسه کارگروه ایمن سازی اماکن پرخطر با محوریت پروژه مشهد مال که باحضور شهردار مشهد برگزار شد، اظهار کرد: مدتی است که بازدیدهای تخصصی ما تحت عنوان کارگروه ایمن سازی اماکن پر خطر به ریاست آقای جوانبخت آغاز شده که شهردار مشهد نیز امروز در یکی از پروزه های مهم مشهد تحت عنوان مشهد مال حضور پیدا کرد.

وی با بیان اینکه این پروژه دارای موقعیت استراتژیکی است، افزود: نقشه های معماری اولیه این پروژه توانسته از آتش نشانی تاییدیه لازم را اخذ کرده است و بعد از بازدید امروز به صورت دقیق بر بحث پوشش ضد حریق و سیستم های اطفا حریق تمرکز خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد بیان کرد: امید داریم با تعاملی که وجود دارد بتوانیم مشکلاتی که در بازدید از این پروژه به مالکین اعلام خواهیم کرد، رفع کنیم.

عزیزی با اشاره به اینکه پروژه مشهد مال در حال حاضر موفق به آن شده مرحله دریافت مجوز عدم خلاف را از سازمان آتش نشانی اخذ کند، تصریح کرد: در حال حاضر بیشتر به دنبال آن هستیم که نقشه هایی که در این مرحله تعریف شده به مرحله اجرا برسد.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین باید بازدید انجام گیرد در نهایت تطابق بین نقشه های در حال طراحی، تایید گرفته و اجرا شده را اخذ کنیم تا بتوانیم گزارشات مکتوبی را در حوزه این پروژه ارائه کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در رابطه با آخرین وضعیت اماکن پرخطر مشهد، ادامه داد: در حال حاضر ما اماکن پر خطر را در دو گروه بازدید کردیم، یک گروه شامل پروژه هایی است که به بهره برداری رسیده اما پایان کار ندارند و گروه دوم پروژه ها و اماکن قدیمی مانند برخی از بازارهای شهر است که متاسفانه وضعیت مطلوب و مناسب نیست، اما در تلاش هستیم با حمایتی که این کارگروه از مجوعه اقدامات ایمن سازی انجام می‌ دهد به تعاملات به خوبی برسیم و موانع مرتفع کنیم.

عزیزی تاکید کرد: دیدگاه ما در رابطه با بهسازی اماکن و بازارهای قدیمی منطقی بوده و استاندارد های ما آسان است، اما در رابطه با ایجاد بازارهای جدید این استاندارد ها بسیار سخت گیرانه خواهد بود.

غزاله شهیدی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات