افزایش دمای هوا و لزوم مدیریت مصرف برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با اشاره به افزایش نسبی دمای هوا در نقاط مختلف این استان، بر لزوم مدیریت مصرف برق تأکید کرد.

مهندس محمد اله داد افزود: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر افزایش دمای هوا ، رعایت مدیریت مصرف برق الزامی مهم برای مشترکان است.

وی بابیان اینکه مصرف برق در استان مرکزی در مرداد ماه سال جاری نسبت به سال گذشته 9 درصد رشد داشته است ،افزود: نیاز روزانه مصرف برق در استان به  میزان 1035 مگاوات است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی خاطرنشان کرد: استفاده از دور کند کولرهای آبی، تنظیم کولر گازی روی درجه 24 تا 26 درجه سانتی‌گراد و خاموش کردن دستگاه‌های برقی غیرضرور از مهم‌ترین و ساده‌ترین راهکارهای مدیریت مصرف است.

وی محدودیت های نقدینگی در صنعت برق وگستردگی سطح خدمات و نیاز به اعتبارات مضاعف به منظور نوسازی و بهسازی شبکه برق استان از عمده ترین چالش های صنعت برق برشمرد.

مهندس اله داد بیان کرد:امید است در تابستان با همکاری صنایع، کشاورزان و مشترکین در برنامه های مدیریت مصرف و همچنین صرفه جویی مردم در مصرف برق و کاهش دمای هوا، قطعی در سطح استان نداشته باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی یک شرکت در شهر اراک می باشد

   نظرات