مسابقه ملی طراحی پوستر با موضوع خانواده و افزایش جمعیت

مسابقه ملی طراحی پوستر با موضوع خانواده و افزایش جمعیت

محمدحسین واحدیان با اشاره به به ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت توسط رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) در تاریخ 30 اردیبهشت سال 93 گفت: با توجه به اهمیت مقوله جمعیت در اقتدار ملی و پویندگی، بالندگی و جوانی جمعیت کنونی کشور به عنوان یک فرصت و امتیاز، فرهنگ‌سرای المهدی(عج) سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، به منظور فرهنگسازی برای این موضوع اقدام به برگزاری نخستین مسابقه ملی طراحی پوستر با موضوع «خانواده و افزایش جمعیت» کرده است.

وی، با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقه در بعد فرهنگ سازی، جبران کاهش نرخ رشد جمعیت و نرخ باروری در سال‌های گذشته است، خاطرنشان کرد: این مسابقه در 15 محور برگزار می‌شود و در پایان به نفرات برگزیده اول تا سوم جوایز نقدی به ترتیب 15 میلیون ریال، 10 میلیون ریال و پنج میلیون ریال به همراه لوح تقدیر به رسم یادبود اهدا می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با اشاره به اینکه هنرمندان و طراحان از سراسر ایران می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال آثار 20 مهرماه، داروی آثار تا 30 مهرماه و اعلام برندگان نیز پنجم آبانماه سال 1399 همزمان با سالروز امامت حضرت ولی عصر امام مهدی(عج) است.

واحدیان با بیان اینکه طراح و هنرمنده شرکت کننده در این رقابت با حضور در این مسابقه حق هرگونه استفاده چاپی و دیجیتال از اثر ارسالی را با حفظ حقوق معنوی طراح برای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان قائل می‌شود، عنوان کرد: دبیرخانه مسابقه مجاز است از آثار ارسالی توسط طراحان در فعالیت‌های مختلف نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشار در قالب‌های مختلف استفاده کند.

وی، با اشاره به اینکه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی و در تکنیک و ابزار مورد استفاده وجود ندارد، بیان کرد: تمام عناصر بصری باید به صورت اختصاصی برای این منظور طراحی شده و کپی نباشد.

وی با بیان اینکه ارسال آثار فقط باید از طریق ایمیلfarhangsara.almahdi@gmail.com انجام شود، افزود: متقاضیان شرکت در این مسابقه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن‌های فرهنگ‎سرای المهدی(عج) به شماره 55510234 و 555102034(کد031) تماس حاصل نمایند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات