کارهای بزرگی دراین منطقه انجام یا درحال انجام است

کارهای بزرگی دراین منطقه انجام یا درحال انجام است

کارهای بزرگی دراین منطقه انجام یا درحال انجام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی امروز درمراسم تکریم خود که با حضور شهردار مشهد و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد برگزارشد، اظهار کرد: با توجه به این که منطقه هفت ورودی شهر قرار دارد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در زمینه ساماندهی آن اتفاقات خوبی را شاهد بوده ایم.
وی افزود: طی دو الی سه سال گذشته چهار موضوع را در قالب برش منطقه ای تعریف و با تاکیدات کمیته نظارتی شورای شهر آنها را اجرا کرده ایم .
شهردارسابق منطقه هفت مشهد بیان کرد: بحث برند سازی تجاری با توجه به وجود مجموعه های تجاری بسیاری که در منطقه هفت وجود دارد که از جمله آن می توان به اتصال پروژه باغ گیاهشناسی، بوستان ریحانه و جنگل طرق به فضای طبیعی هفت حوض که با بازگشایی بولوار کوشش به خلج اتفاق خواهدافتاد،ساماندهی مشاغل ناسازگار با محیط شهری وتوافق برای اجرای چند پروژه مشارکتی اشاره کرد.
باوندی ادامه داد: در حوزه بازآفرینی شهری نیز با وجود این که ۱۱ محله از ۱۹ محله واقع درمنطقه هفت بافت فرسوده و یا ناکارآمد هستند، اقدامات خوبی انجام شده است که از آن جمله می توان به تشکیل سه دفتر تهسیل گری محلات طرق، خلج، سیدی و تصویب طرح راهبردی محله طرق اشاره کرد.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات