برای توسعه منطقه سه ویژگی خاص مورد توجه است

برای توسعه منطقه سه ویژگی خاص مورد توجه است

برای توسعه منطقه سه ویژگی خاص مورد توجه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، میلاد مرادنیا عصر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست شهرداری منطقه پنج که با حضور شهردار مشهد و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر برگزار شد افزود: از تلاش های آقای عبدالله زاده که ظرفیت های خوبی را برای توسعه در این منطقه ایجاد کرده اند تشکر می کنم.
وی اضافه کرد: شهردار مشهد فردی انقلابی، جهادی و کوشا است که اقدامات خوبی را در مشهد انجام داده و امیدوارم بتوانم سیاست های مد نظر در راستای توسعه شهر را پیش ببرم که در این مسیر نیازمند حمایت و همراهی هستم.
وی با بیان این که هر منطقه فرصت های ویژه ای برای توسعه دارد، اظهار کرد: در حال حاضر سه ویژگی تعیین تکلیف اراضی بزرگ مقیاس، بافت فرسوده و نا کارآمد که بخش زیادی از وسعت منطقه را به خود اختصاص داده است و بحث استفاده از ظرفیت حضور زائران در کنار ظرفیت مجاوران را برای توسعه منطقه پنج را مد نظر قرار داده ام.
مرادنیا ادامه داد: معتقدم باید شهرداری را به سازمانی اجتماعی تبدیل کنیم و اتفاقات خوب که تا کنون برای توسعه شهر مشهد از جمله تئاتر شهر، تقاطع چند سطحی آزادگان، تقاطع غیر همسطح ابوطالب، مصلی،چپ گرد شهید ناصری و ... افتاده است را به مردم بگوییم تا مردم بدانند که شهرداری یک سازمان اجتماعی است.
گفتنی است؛ مرادنیا دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برنامه ریزی شهری از دانشگاه هنر تهران است، که پیش از این معاونت مدیر کل دفتر فنی امور عمرانی حمل نقل و ترافیک استانداری البرز ، معاونت برنامه ریزی و اقتصادی فرمانداری و معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان نظرآباد، ریاست کمیته فنی کارگروه تخصصی امور زیر بنایی و شهرسازی استان، ریاست کمیته فنی شورای ترافیک استان، عضو ناظر وزارت کشور در کمیسیون های ماده ۱۰۰و۷۷ شهرداری های گرمدره و نظرآباد، ریاست دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز، ریاست کمیته انطباق مصوبات شهرستان شهرداری های نظراباد و تنکمان، دبیر شورای کاربران GIS استان البرز و همکاری در تهیه طرح جامع شهر مشهد، همکاری در برداشت و طرح جامع شهرستان طرقبه، همکاری و مشاوره در برداشت و طرح تفصیلی شمال غرب مشهد، همکاری و مشاوره در برداشت و طرح تفصیلی شهر شاندیز را در سوابق اجرایی خویش دارد.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات