معتمدین محلی بال پروازی برای شهر هستند

معتمدین محلی بال پروازی برای شهر هستند

جواد زینلی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک با تحسین اقدامات و فعالیت های شهرداری در بخش های عمرانی و فرهنگی گفت: منطقه سه شهرداری در ناحیه لتحر خوب کار کرده، هرچند که آسفالت معابر این ناحیه و سیمای شهری آن هنوز جای کار دارد.

وی خواستار شد: همه مسئولین شهری بخصوص شورای اسلامی شهر، یاری گر شهردار برای رشد و آبادانی روزافزون شهر تا تحقق افق چشم انداز 1404 کاشان و رسیدن به توسعه باشند.

زینلی اجرای طرح معتمدین محلی را از اتفاقات خوب این دوره مدیریت شهری قلمداد و تصریح کرد: با اجرای این طرح و پیگیری های مداوم، قطعا مسایل و مشکلات مردم به گوش مسئولین می رسد و تا پیگیری نباشد مشکلی رفع نمی شود.

وی ناحیه لتحر را بعنوان یکی از قطب های تولید محصولات کشاورزی در کاشان معرفی کرد و خواستار شد: باتوجه به ضرورت وجود مکان مناسب برای عرضه محصولات کشاورزی به شهروندان و نامناسب بودن منظر فروش این محصولات در حاشیه میدان و خیابان، مکانی در خور و شان در نظر گرفته شود.

این معتمدمحلی فعالیت خانه فرهنگ لتحر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: امید آن می رود تا شهروندان مثل گذشته با حضور در برنامه های این مکان، بر رونق و پویایی آن بیافزایند.

به گفته زینلی احداث پارک لتحر در همسایگی ورزشگاه از پروژه های مهم عمرانی است که در صورت همکاری شهروندان این خطه در واگذاری مابقی زمین های اختصاص یافته می تواند با توسعه آن به میزان 7 هزار مترمربع فضای بانشاطی را ایجاد کند.

وی  آزادسازی های پلاک های انتهای خیابان زیارت با همکاری شهروندان پس از سال ها وقفه را از پروژه های مهم ارزیابی کرد و اذعان داشت: رودخانه لتحر به عنوان مسیر ترددی برای ساکنین نیازمند بهسازی است.

زینلی پروژه راه سازی بلوار امام خامنه ای را بعنوان مسیر شریانی معرفی کرد و خواهان حل مشکلات مرمت و بهسازی آسفالت خیابان همت در فرصتی نزدیک شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات