فرزندان شهدا دغدغه نظام و انقلاب دارند

فرزندان شهدا دغدغه نظام و انقلاب دارند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه علیجان شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر ساری ، نیک نقش معاون خدمات شهری ، نریمان پور رییس اداره نظارت و بازرسی و لزگی رییس اداره امور ایثارگران شهرداری با فرزندان شاهد شاغل در شهرداری ساری دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار عباس رجبی شهردار ساری با تاکید بر این امر که باید ادامه راه شهدا سرلوحه کار و فعالیت های ما قرار گیرد ،اظهار کرد: پدران شما برای امنیت و دفاع از اسلام،  انقلاب و وطن ، در جبهه های نبرد حق عیه باطل، به شهادت رسیدند و انقلاب و نظام اسلامی مديون شهيدان و خانواده شهداست و امروز امنیت و آسودگی خانواده های ما،  مدیون ایثار پدران شماست.

رجبی خطاب به فرزندان شهدا گفت: شما افتخار این مملکت هستید و بر اساس منویات مقام معظم رهبری،  خدمت به فرزندان شهید افتخار است ، ما نیز به این مهم اعتقاد داریم و ایجاد پویایی سازمانی و نشاط شهروندی را منطبق بر منویات مقام معظم رهبری در دستور کار دادیم.

وی با تأکید بر اینکه امروز باید مملکت را بسازیم و چه کسانی بهتر از شما که دغدغه نظام و انقلاب را دارید البته ساختن باید با اعتقاد و خدمت باشد، افزود: برای من افتخار است که شما دارای ظرفیت و توانمندی های بالایی برای خدمت به شهروندان و توسعه شهر هستید.

شهردار ساری با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم شهرداری را از هرگونه مشکلات و حواشی دور کنیم، تصریح کرد: اگر سیستم شهرداری ارتقاء پیدا کند خانواده بزرگ شهرداری ساری نیز منتفع می شویم البته حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و استفاده از توانمندی های شما نیز ضروری است.

رجبی همچنین از تعیین تکلیف نیروهای روزمزد خبر داد و گفت: نیروهای انسانی که سال‌های گذشته وارد مجموعه شهرداری شدند و شرایط کاری‌شان مشخص نبود، با تلاش و پیگیری های مجموعه شهرداری و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر، مشکلات این نیروها به زودی رفع خواهد شد .

رئیس شورای اسلامی شهر ساری:

با تعیین تکلیف نیروهای روزمزد شهرداری کارنامه شهردار ساری درخشان تر می شود

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری در ادامه با بیان اینکه خدمت به شهدا و خانواده های شهدا بالاترین خدمت است،اظهار کرد: فرزندان شاهد رهرو پدرانشان هستند و ما نیز از همسنگران پدران شما بودیم اما از غافله شهدا جا ماندیم.خانواده های شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن انقلاب اسلامی دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت توانمندی های فرزندان شهدا  باید رصد و به مدیران دستگاه هایی که در آن شاغل هستند؛ ارائه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه ورود فرزندان شهید به شهرداری ساری از عملکردهای خوب شورای اسلامی شهر است، ادامه داد:  هرگونه مشکلاتی که از سوی فرزندان شهدا مطرح شود از سوی شورای اسلامی و شهرداری پیگیری می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری اظهار کرد: فرزندان شهدا سهامداران بزرگ انقلاب هستند که باید از توانمندی آنها در بخش های مختلف جامعه استفاده شود.

وی با بیان اینکه رجبی از بدنه شهرداری است و مشکلات شهرداری را خوب می شناسد، گفت: شهردار ساری می تواند به خوبی زمینه را برای انجام امورات بهینه تر آماده کند.

شمشیربند  در بخش دیگر از سخنانش به پیگیری های مجدانه شهردار ساری برای تعیین تکلیف نیروهای روزمزد شهرداری اشاره کرد و نوید از خبرهای خوش در روزهای آینده داد و گفت: کارنامه شهردار ساری با تحقق این موضوع درخشان تر می شود.

شمشیربند توضیح داد: زمانی که شهردار ساری بر مسند مدیریت قرار گرفتند با حجم وسیعی از نیروهای انسانی بلاتکلیف و مشکلات اقتصادی مواجه شد اما با توجه به اشرافیت او به بدنه شهرداری، طی این مدت خوب درخشیدند و توانستند بخشی از مشکلات پیش رو را مرتفع کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات