پيام تبريك مدیریت شهری مبارکه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

بسم‌الله الرحمن الرحيم

ايستادگي و مقاومت آزادگان سرافراز ما در طول سال‌های سخت اسارت ، ملت ايران را روسفید و سربلند كرد ...يكايك ملت ايران بايد اين خاطره و خاطرات شبيه آن را زنده نگهدارند و آن‌ها را قدر بدانند.

«مقام معظم رهبري»

سلام خدا بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل کردند و با سرافرازی همچون کبوترانی رسته از بند، به آغوش میهن اسلامی بازگشتند.

۲۶ مردادماه یادآور آغاز بازگشت آزادگان به خاك پاك ميهن اسلامي است ، بازگشت سرو قامتانی كه با عزم و ايمان راسخ و وصف‌نشدنی خود در برابر فشارهای جسمي و روحي دشمنان بعثي ايستادگي كردند و از شکنجه‌های مزدوران هراسي به خود راه ندادند .

جان‌فشانی‌های بی‌منت و ازخودگذشتگی‌های دلاورانه، ويژگي انسان‌هاي بزرگ و پايمرداني است كه در دفاع از كيان نظام اسلامي جان‌برکف نهادند و رنج و اندوه دوري را صبورانه تحمل كردند.

این‌جانبان  ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور عزیزمان ایران اسلامی، این مناسبت خجسته را به محضر خانواده معظم شهدا ، جانبازان، آزادگان و شهروندان شریف  مبارکه تبریک عرض نموده و توفيقات روزافزون اين رزمندگان سرافراز را تحت عنايات حضرت ولی‌عصر عج الله تعالي فرجه الشريف و فرماندهي معظم كل قوا از درگاه حضرت احديت مسئلت می‌نماییم.

سید محسن هاشمی-شهردار مبارکه

سجاد خالوزاده _رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات