آغاز طرح نوسازی ناوگان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی

آغاز طرح نوسازی ناوگان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی

آغاز طرح نوسازی ناوگان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: نوسازی، بهبود عملکرد ناوگان تاکسیرانی و ارائه خدمات با کیفیت به مسافران و مجاوران بارگاه منور رضوی جزو اولویت های اصلی مدیریت شهری است.
وی افزود: در همین راستا در سال جاری علی رغم وجود مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم هم خوانی استاندارهای پلیس راهور و شرکت خودرو ساز تلاش های زیادی برای تحویل ناوگان نوسازی شده طی سال گذشته و ثبت نام جهت نوسازی ناوگان در سال جاری صورت گرفته است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد: از همین رو ثبت نام طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی با پرداخت دو فقره وام ۵۰۰ و ۲۰۰ میلیون ریالی با سود ۱۸ درصد که ۱۴ درصد آن از طریق یارانه شهرداری و ۴ درصد به صورت سهم متقاضی پرداخت می شود آغاز شده است.
محبی تاکید کرد: متقاضیان می توانند با در دست داشتن اصل سند خودرو یا برگ سبز آن، اصل کارت ملی، اصل پروانه تاکسیرانی معتبر تا خودروهای مدل ۱۳۸۸ با مراجعه به شرکت های کارگزار نسبت به ثبت نام نوسازی تاکسی خود اقدام نمایند.
وی عنوان کرد: قیمت تمام شده در این طرح برای تاکسی پژو ۴۰۵ مبلغ ۸۸ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۴۰۲ تومان و برای سمند ای اف سون مبلغ ۹۴ میلیون و ۸۹۸ هزار و ۱۲ تومان است.

غزاله شهیدی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات