یکپارچه‌سازی خدمات نرم‌افزاری شهرداری اجرا خواهد شد

یکپارچه‌سازی خدمات نرم‌افزاری شهرداری اجرا خواهد شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، دومین جلسه‌ پیش نمایش نرم‌افزار تحت وب با حضور علی‌اصغر اباذری سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، سید سلمان ابوالقاسمی رییس سازمان مدیریت پسماند ، سید سعید حسینی رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری و شرکت های دانش بنیان وابسته به دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

در این جلسه اباذری با بیان اینکه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری به‌ عنوان متولی فراهم‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی در سطح مدیریت شهری است، اظهار کرد: کارشناسان این سازمان با استفاده از ظرفیت و توانمندی های داخلی، بدون شک بهترین امکانات الکترونیکی را برای بهره‌برداری شهرداری‌ و سازمان‌های تابعه مهیا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر تمایل شهروندان به انجام امورات اداری به‌طور مجازی بیشتر شده است، افزود: شهرداری ساری در حوزه‌های مختلف در حال خدمت‌رسانی به شهروندان است و به همین منظور تا جایی که این امکان با توجه به زیرساخت‌های موجود، وجود دارد، می‌توانیم به الکترونیکی‌سازی بسیاری از خدمات بپردازیم.

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری خاطرنشان کرد: شهروندان با نصب این اپلیکیشن یا نظایر آن می‌توانند پس از تفکیک زباله‌ها از مبدأ، با ثبت درخواست و سپس با حضور همکاران سازمان مدیریت پسماند در درب منزل، زباله‌ها و ضایعات قابل بازیافت را تحویل دهند.

اباذری ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند نیز بنا بر بسته های تشویقی که درنظر گرفته است، یا اعطای امتیازات ویژه به شهروندان خدمات خواهد داد.

وی همچنین به کارکردهای این نرم‌افزار در حوزه فعالیت‌های سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری پرداخت و بیان کرد: این نرم‌افزار می‌تواند پرداخت الکترونیکی کرایه، پرداخت به‌وسیله کیوآرکد، سنجش میزان کارکرد تاکسی‌ها و خدمات تخصصی دیگری را ارائه کنند.

اباذری در پایان با اشاره به اینکه سازمان فاوا به‌عنوان زعیم حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، از هرگونه سوءاستفاده‌ای در این بخش جلوگیری می‌کند، گفت: این سازمان با در اختیار داشتن کارشناسان خبره و دارای تحصیلات عالیه، از جزیی‌ترین اتفاقات نرم‌افزاری روز دنیا، اطلاعات و شناخت ویژه دارند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات