معاون شهردار تهران: عوارض املاک همدیگر را پرداخت نکنید

معاون شهردار تهران: عوارض املاک همدیگر را پرداخت نکنید

http://www.bananews.ir/پرداخت اشتباهی به حساب شهرداری قابل برگشت نیست

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معاون مالی و اداری شهرداری تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر در مورد افزایش ۵ درصدی درآمدهای پایدار شهرداری به صورت سالانه گفت: مشارکت مردم در پرداخت عوارض شهری بیشتر شده است اما بهتر است مردم در پرداخت صحیح این عوارض دقت داشته باشند چرا که در صورت واریز اشتباه این عوارض مبلغ واریزی عودت نخواهد شد.

حسین محمد پورزرندی در گفت‌وگو با سایت اطلاع‌رسانی شهرداری تهران (سما) شهروندان را به بررسی برخی نکات در پرداخت عوارض توصیه و اظهار کرد: متاسفانه گاهی شهروندان قبض‌ها را به جای یکدیگر پرداخت می‌کنند که برای جلوگیری از این کار باید قبض عوارض را با قبوض سال‌های قبل مقایسه کنند.

او افزود: همچنین پلاک ثبتی نیز شاخص خوبی برای کنترل است، چون شهرداری نمی‌تواند مبلغ واریزی که به اشتباه پرداخت شده را عودت دهد.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران گفت: شهروندان می‌توانند هرگونه تغییرات پلاک ثبتی، نام مالک، اعتراض به میزان عوارض، پلاک آبی و هرگونه تغییراتی که با ملک مطابقت ندارد را در سایت www.tehran.ir، بخش پرداخت الکترونیک عوارض اعلام کنند تا بررسی‌های لازم برای ثبت تغییرات انجام شود.

 

 

    نظرات