سیاست مدیریت شهری و شورای پنجم مناسب سازی اتوبوس ها برای افراد دارای ...

سیاست مدیریت شهری و شورای پنجم مناسب سازی اتوبوس ها برای افراد دارای ...

سیاست مدیریت شهری و شورای پنجم مناسب سازی اتوبوس ها برای افراد دارای معلولیت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند، امروز در حاشیه بهره برداری از هشت دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده برای استفاده افراد دارای معلولیت اظهار کرد: یکی از سیاست های شورای پنجم و مدیریت شهری حمایت از افراد دارای معلولیت و مناسب سازی اتوبوس های جدیدی است که به ناوگان اضافه می شوند.
وی با اشاره به این که خوشبختانه تاکنون این کار انجام شده است، افزود: امروز شاهد اضافه شدن هشت دستگاه اتوبوس جدید مجهز به رمپ و مناسب سازی شده برای معلولان با استاندارد یورو۵ ملقب به دوستار محیط زیست بوده ایم. با تمهیدات در نظر گرفته شده، افراد دارای معلولیت و توان یابان به راحتی می توانند از این اتوبوس ها که دارای استانداردهای بین المللی هستند، برای تردد در شهر استفاده کنند.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان این که این هشت دستگاه اتوبوس از ایمنی بالایی برای معلولان برخوردار هستند، بیان کرد: اکنون ۲۰ دستگاه اتوبوس دیگر مناسب سازی شده خریداری شده که آنها نیز به زودی وارد ناوگان اتوبوسرانی خواهند شد.
بهاروند خاطرنشان کرد: در مجموع با اضافه شدن این تعداد اتوبوس، ۲۰۰ دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده برای معلولان در خطوط مختلف اتوبوسرانی فعال هستند.
وی اضافه کرد: با وجود این که قیمت اتوبوس چند برابر شده است اما چند مصوبه برای خرید اتوبوس و مینی بوس داشته ایم و در کنار آن به بازسازی و مناسب سازی اتوبوس هایی که قابلیت بازسازی دارند نیز توجه شده است.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات