تورنمت والیبال چهارجانبه دریاچه ارومیه برگزار می‌شود

تورنمت والیبال چهارجانبه دریاچه ارومیه برگزار می‌شود

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: مسابقات والیبال چهارجانبه با عنوان دریاچه ارومیه به میزبانی باشگاه شهرداری ارومیه و همکاری هیات والیبال استان آذربایجان‌غربی و هیات والیبال ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین المللش شهرداری ارومیه؛ پیمان رضایی بیان کرد: این رقابت ها با حضور تیم‌های شهرداری ارومیه،  آذرباتری ارومیه،  شهرداری ورامین و فولاد ایرانیان سیرجان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی پروتکل‌های بهداشتی اعلامی از سوی ستاد کرونا برای برگزاری این رقابتها پیش بینی شده است افزود: مسابقات چهارجانبه دریاچه ارومیه از چهارم تا ششم‌ام شهریور ماه به مدت سه روز در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه انجام خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه تصریح کرد: تمام تلاشمان را انجام دادیم تا آماده سازی تیم در شرایط مطلوب باشد و با برگزاری این مسابقات سعی داریم برای حضوری پر قدرت در لیگ برتر والیبال کشور و انجام بازیهای خوب آماده شویم.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم به زودی کرونا این بیماری منحوس از بین برود تا بتوانیم با حضور هواداران عاشق والیبال، شور وشوق را دوباره در سالن‌های ورزشی شاهد باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات