دعوت شهردار تبریز برای سرمایه‌گذاری در تفرجگاه عون‌بن‌علی

دعوت شهردار تبریز برای سرمایه‌گذاری در تفرجگاه عون‌بن‌علی

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر شامگاه امروز در آیین بهره برداری از حیات وحش و باغ پرندگان تفرجگاه عون بن علی گفت: با بهره برداری از این مجموعه، ظرفیت گردشگری جدیدی به تفرجگاه عون بن علی افزوده شد.

او با قدردانی از سرمایه گذار احداث و بهره برداری حیات وحش عون بن علی، افزود: این تفرجگاه ظرفیت های خوبی برای سرمایه گذاری دارد که از تمام سرمایه گذاران محلی و ملی دعوت می کنم برای رشد و اعتلای این مجموعه، حضور پررنگ تری داشته باشند.

شهردار تبریز با اعلام اینکه تفرجگاه عون بن علی روزانه میزبان بیش از ۶۰هزارنفر از گردشگران است، گفت: این موضوع نشانگر آن است که اتفاقات خوبی برای جذب گردشگران افتاده اما می توان در آینده قدم های جدیدتری در این حوزه برداشت.

ایرج شهین باهر در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه، خاطرنشان کرد: هرچند مشکلات مالی و اقتصادی برای شهرداری تبریز نیز آثاری به همراه داشته است اما ما تلاش می کینم امروزمان بهتر از دیروز باشد.

او با بیان اینکه افزایش سرانه اماکن تفریحی و رفاهی یکی از اولویت های مدیریت شهری تبریز است، اضافه کرد: از شهروندان عزیز و شریف تبریز انتظار می رود پس از افتتاح چنین مجموعه هایی، در تبلیغ و نگهداری آن ها همراه و همیار مدیریت شهری باشند.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: قطعا عناوینی همچون «شهر تمیز»، «شهر بدون گدا» و «شهر بدون معتاد متجاهر» علاوه بر تلاش خادمان شهر، در سایه فرهنگ خوب شهروندان تبریزی به دست آمده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات