تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در حریم رودخانه جاجرود

مدیر منابع آب شهرستان های تهران و پردیس از رفع تصرف ۵۴۰ مترمربع از بستر و حریم مسیل منتهی به رودخانه جاجرود واقع در روستای سنجریان از توابع شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "راما حبیبی" با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارشناسان فنی و حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی های لازم با اخذ دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و با حضور ستاد کل فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس، کلانتری مربوطه مساحتی به میزان  ۵۴۰  مترمربع از بستر و حریم مسیل منتهی به رودخانه جاجرود واقع در روستای سنجریان رفع تصرف شد.

وی افزود:این عملیات شامل تخریب دیوارکشی بوده است که در قالب یک فقره دستور قضایی آزادسازی و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج گردید.

حبیبی خاطرنشان کرد:  افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.

وی در پایان گفت: این امور در جایگاه  حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات