پیام تسلیت مدیرعامل آب منطقه ای به مناسبت فرارسیدن ماه محرم

علی رشیدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای کرمان در پیامی فرارسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای آن حضرت را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، متن پیام مهندس رشیدی بدین شرح است:

"بسم رب الشهدا و الصدیقین"

حماسه سرخ عاشورا، حماسه انسان‌های پاک‌دل و راست‌قامتی است که در راه دین و عقیده از جان گذشتند و عاشقانه به وصال الهی رسیدند. اسوه‌هایی از عشق و آزادگی که یاد و خاطره ایستادگی و مقاومت‌شان در تاریخ ثبت و جاودانه شد و سرلوحه‌ زنده‌دلان و نیک‌سیرتان قرار گرفت تا آنجا که در این دوران نیز شهادت و شهادت طلبی الگوی شهدا و ایثارگران ما در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گردید و پای‌بندی به سالار شهدا در سلوک و طریق زندگی آنان آشکار گشت.

اینجانب فرارسیدن ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه شهادت سالار آزادگان و سرور شهیدان، حضرت اباعبدالله (ع) و هفتاد و دو یار وفادار و رهروی بیدارش را خدمت تمامی همکاران ارجمند در شرکت آب منطقه‌ای کرمان تسلیت و تعزیت عرض نموده و به تأسی از شهدا و ایثارگران و رهروان راستین نهضت حسینی، رجاء واثق دارد که از تعزیت این ایام برای بیداری و بصیرت در راه احیاء دین خدا، همچون گذشته بهره‌مند خواهیم شد. امید است ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عزاداری‌های این ایام، مقبول درگاه خداوند قادر متعال قرار گیرد.

علی رشیدی

رئیس هیأت مدیره

و مدیرعامل

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات