پیش بینی کاهش دمای هوا با احتمال رگبار باران در استان

پیش بینی کاهش دمای هوا با احتمال رگبار باران در استان

پیش بینی کاهش دمای هوا با احتمال رگبار باران در استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه‌های هواشناسی و تصاویر ماهواره به تناوب نشاندهنده وزش باد و گرد و خاک، وزش باد شدید موقتی همراه با کاهش کیفیت هوا و احتمال کاهش میدان دید افقی است.
ضمن این که امروز یکشنبه و فردا دوشنبه در نیمه شمالی استان (به ویژه شمال غرب) و مناطق همجوار با استان خراسان جنوبی افزایش ابرناکی را شاهد خواهیم بود که رگبار پراکنده باران و رعد و برق دور از انتظار نیست. این درحالی است که دوشنبه در گرم‎ترین ساعات روز دمای هوا بین ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد خنک‎تر خواهد شد.
طی ۲۴ ساعت گذشته فریمان با کمینه دمای ۱۴ درجه سانتیگراد خنک‎ترین و سبزوار با بیشینه دمای ۴۱ درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوا شهر مشهد به ترتیب ۲۰ و ۳۴ درجه سانتیگراد بوده است.
همچنین آسمان امروز یکشنبه شهرستان مشهد، صاف به تدریج افزایش ابر بعدازظهر وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد درخنکترین زمان۲۲ درجه سانتیگراد که درگرمترین زمان به ۳۹ درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات