فعالیت روزانه ۶۷ اکیپ برای ضدعفونی معابر و اماکن/ ضدعفونی بیش از ۲۰ ...

فعالیت روزانه ۶۷ اکیپ برای ضدعفونی معابر و اماکن/ ضدعفونی بیش از ۲۰ ...

فعالیت روزانه ۶۷ اکیپ برای ضدعفونی معابر و اماکن/ ضدعفونی بیش از ۲۰ هزار مورد از اماکن عمومی در مرداد ماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با بیان این خبر اظهار کرد: روزانه و به صورت مستمر بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح بوستان های شهر نظارت می شود.
وی افزود : از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا ، ضدعفونی و پاکسازی معابر، مکان های درمانی، مراکز خرید و پاساژها، کلانتری ها، ادارات و اماکن عمومی، تاسیسات شهری و ... بصورت روزانه توسط ۶۷ اکیپ انجام می شود.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد بیان کرد: از ابتدای مرداد ماه تاکنون سه هزار و ۶۰۰ نفر نیروی خدمات شهری و آتش نشانی به گندزدایی و ضدعفونی سطح شهر پرداخته اند.
یعقوبی خاطرنشان کرد: در این مدت در بیش از ۲۰ هزار نوبت، مراکز تجمع عمومی شامل مساجد، بوستان ها، سرویس بهداشتی، معابر شهری، بازار میوه، کلانتری، مسجد و... به صورت روزانه ضدعفونی شده است.
وی به دیگر اقدامات انجام شده در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره و اضافه کرد: علاوه بر نظارت هر روزه بر تعطیلی بوستان ها و رعایت پروتکل های بهداشتی، به جهت حفظ سلامتی افراد، ۲۵ هزار و ۸۰۰ نیرو در حوزه پسماند، فضای سبز، خدمات شهری، و آرامستان ها تب سنجی صورت پذیرفت.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: از ابتدای مرداد ماه جاری علاوه بر توزیع بالغ بر ۲۰ هزار ماسک در بین مشاغل کارگری خدمات شهری و فضای سبز، مقادیر مورد نیاز پودرهیپوکلرید جهت مبارزه با ویروس کرونا در بین مناطق ۱۳ گانه توزیع شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات