بازدید مدیرعامل و معاون طرح و توسعه از پروژه های مختلف طرح...

مدیرعامل و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه نماینده مجری طرح آبرسانی به شهر اردبیل از روند اجرای این طرح بازدید کردند.

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضع کارگاه های مختلف طرح آبرسانی اردبیل و روند اجرای آن بر تسریع عملیات بخش های مختلف طرح جهت خدمت رسانی مطلوب مردم تاکید کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی در ادامه با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی جهت تسریع در روند اجرای این پروژه های حیاتی، گفت: این طرح سبب تقویت فشار و تامین کمیت آب شرب و بهداشت مصرفی شهروندان ساکن در مرکز استان خواهد شد و به همین دلیل از اهمیت حیاتی برخوردار است.

معاون طرح و توسعه نیز در گزارشی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت چشمگیر فیزیکی طرح در سال ۱۳۹۹, اظهار امیدواری کرد با پیگیری ویژه و ادامه حمایت های مدیرعامل شرکت، روز به روز روند اجرایی پروژه به نقطه طلایی و موثر خود نزدیک می شود.

مهندس بهروز پورمهر خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۴۷ هزار متر لوله‌گذاری در راستای اجرای طرح آبرسانی انجام شده و عملیات اجرایی به انتهای خود نزدیک شده و از طرفی پروژه های مختلف دیگری نیز در در این راستا تعریف شده و در حال شروع عملیات است.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات