شروع عملیات خاکبرداری مخزن زون 3 آبرسانی خلخال برای توزیع متوازن...

عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از شروع عملیات خاکبرداری مخزن زون شماره ۳ آبرسانی شهر خلخال برای توزیع متوازن آب در نقاط مختلف این شهر خبر داد.

مهندس بهروز پورمهر گفت: با توجه به اینکه مناطقی از شهر خلخال به دلیل واقع شدن در ارتفاع بالا، نیاز به توزیع متوازن آب شرب دارند، به همت شرکت آب منطقه ای اردبیل با اجرای زون شماره ۳ در طرح آبرسانی خلخال، این پروژه اجرا می شود و با اجرای زون شماره ۳ آبرسانی خلخال، در آینده این مشکل در شهر خلخال مرتفع خواهد شد .

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل با اشاره به جمعیت 6 هزار و 500 نفری تحت پوشش پروژه زون شماره ۳ طرح آبرسانی شهر خلخال  تصریح کرد: با اجرای خط انتقال آب به طول دو و نیم کیلومتر، زون ۳ آب شرب شهر خلخال اجرا می شود تا موجب توزیع مناسب تر آب در داخل شهر خلخال شود .

مهندس پورمهر در ادامه احداث دو باب مخزن هزار مترمکعبی، احداث یک باب ایستگاه پمپاژ با قطر لوله ۲۰۰ میلیمتری از جنس چدن داکتیل را از دیگر مشخصات فنی این پروژه ذکر کرد .

وی در پایان با اشاره به تعیین پیمانکار این پروژه اظهار داشت: برای انجام پیمان فیمابین با پیمانکار جدید تعیین شده برای این پروژه، احداث این پروژه حدود ۱۷۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات