پیگیری 117 مورد از معضلات ناحیه آزادگان از سازمان‌ها و ادارات مختلف

پیگیری 117 مورد از معضلات ناحیه آزادگان از سازمان‌ها و ادارات مختلف

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر با تشریح فعالیت ناحیه آزادگان در مرداد ماه امسال اظهار کرد: در مرداد ماه امسال منطقه دو شهرداری قزوین تمرکز ویژه ای را برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری آزادگان به کمک سازمان ها و ادارات مختلف داشت.


وی بیشترین مشکلات پیگیری شده در ناحیه آزادگان را درباره موضوعات خدمات‌رسانی، عمران و پسماند عنوان کرد و گفت: در مرداد ماه امسال برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری آزادگان با سازمان های مختلفی از جمله سازمان عمران، سازمان مدیریت پسماندها، سازمان فرهنگی و ورزشی، سازمان فضای سبز، سازمان ترافیک و غیره ارتباط داشته ایم .


مدیر منطقه دو شهرداری قزوین در ادامه بیان کرد: براساس آمار ثبت شده در مرداد ماه امسال 117 مورد پیگیری معضلات و مشکلات ناحیه شهری آزادگان از سازمان ها و ادارت مختلف به ثبت رسیده است .


فدایی فر خاطرنشان کرد: براساس این آمار سازمان های خدمات رسان با 55 مورد و سازمان ترافیک سه مورد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان همکاری را با این ناحیه داشته اند .


وی گفت: ناحیه شهری آزادگان در مرداد ماه امسال در مدیریت پسماندها 20 مورد، سازمان فضای سبز پنج مورد و سازمان عمران 30 مورد پیگیری معضلات مختلف را انجام داده است .


پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات