انتظام بخشی به تردد خودروها با خط کشی طولی و عرضی معابر

انتظام بخشی به تردد خودروها با خط کشی طولی و عرضی معابر

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: قبل از بازگشایی مدارس نیاز است که فضای شهر به ویژه معابر برای تسهیل در تردد دانش آموزان آماده شود.
وی عنوان کرد: در این راستا ستاد مهر در مجموعه مدیریت شهری تشکیل شده و هر بخش از اقدامات قابل اجرا در این ستاد برعهده یکی از سازمان های زیرمجموعه مدیریت شهری قرار دارد.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: خط کشی طولی و عرضی معابر با اولویت محدوده مدارس، تجهیز پارکینگ های سطح شهر، نوسازی و بهسازی چراغ های راهنمایی و شست وشوی تابلوهای راهنمای مسیر و ترافیکی و پل های هوایی از جمله اقدامات ستادمهر است که انجام آن ها برعهده سازمان حمل و نقل و ترافیک قرار دارد.
جهانگیری با اشاره به خط کشی طولی معابر خاطرنشان کرد: خط کشی طولی معابر سطح شهر در انتظام بخشی به تردد خودروها به ویژه در ایام سال تحصیلی که با افزایش بار ترافیکی معابر به دلیل تردد دانش آموزان روبرو هستیم، نقش مهمی ایفا می کند.
وی بیان کرد: در حال حاضر خط کشی طولی و عرضی معابر سطح شهر آغاز شده و تاکنون بلوار شهید سلیمانی از میدان سرداران تا چهارراه غدیر،بلوارشهید لشگری حد فاصل میدان مادر تا میدان ارتش،میدان ارتش تا ولیعصرو ... با استفاده از رنگ ترافیکی تک جزیی باکیفیت انجام شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات