رمپ ورودی از اتوبان قزوین-زنجان به جاده اسماعیل‌آباد مسدود می‌شود

رمپ ورودی از اتوبان قزوین-زنجان به جاده اسماعیل‌آباد مسدود می‌شود

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ شیما زرآبادی‌پور اظهار کرد: در راستای تکمیل ضلع شمال تقاطع غیرهمسطح یادگار امام، رمپ ورودی از اتوبان قزوین-زنجان به جاده اسماعیل‌آباد به طول 350 متر از مقابل مجتمع پنجم اسفند تا میدان اسماعیل‌آباد مسدود می‌شود.

او افزود: این انسداد مسیر طبق اعلام معاونت فنی و عمرانی شهرداری، از ماه جاری آغاز می‌شود و بازگشایی آن در کمتر از یک ماه صورت می‌گیرد.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: به منظور پیشبرد پروژه در عین حفظ رضایتمندی شهروندان، دو مسیر جایگزین برای دسترسی به شهر در نظر گرفته شده که یکی از این آنها از سمت اتوبان به میدان مقابل تالار شهر و دیگری از اتوبان، بعد از مسیر مسدود شده از سمت مجتمع آفتاب درخشان صحرا است.

به گفته زرآبادی‌پور؛ در حال حاضر نیز برای اجرای فاز نخست این طرح، باند شرقی به طول یک‌هزار و 300 متر مسدود شده و زیرسازی و آسفالت آن در حال انجام است که با پایان یافتن و بازگشایی آن، نسبت به انسداد مسیر یاد شده و اجرای فاز دوم اقدام خواهد شد.

او یادآور شد: تقاطع غیرهمسطح یادگار امام به شکل شبدری کامل با چهار رمپ و چهار لوپ طراحی و برای آن تمام دسترسی‌های لازم در نظر گرفته شده است؛ به طوری که رمپ‌های شمالی ارتباط مسافران از شمال بلوار شهید سلیمانی به سمت تهران و زنجان و همچنین مسافران مسیرهای تهران، قزوین و زنجان به سمت اسماعیل‌آباد را فراهم می‌کنند که این دسترسی به ویژه برای استفاده‌کنندگان از ورزشگاه در ایام برگزاری مسابقات مناسب است.

این مسئول اضافه کرد: همچنین رمپ‌های جنوبی، برقرارکننده ارتباط مسافران از زنجان و رشت به سمت دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و یا مرکز شهر قزوین است؛ ضمن اینکه به این ترتیب امکان انتقال ترافیک از جنوب بلوار شهید سلیمانی به سمت تهران و کرج فراهم خواهد شد.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات