برگزاری جلسات کارگروه رفع آبگرفتگی‌های معابر شهری در سطح مناطق سه‌گانه شهرداری

برگزاری جلسات کارگروه رفع آبگرفتگی‌های معابر شهری در سطح مناطق سه‌گانه شهرداری

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ وفایی‌راد با اشاره به اینکه از زمان تشکیل این کارگروه در اواسط سال گذشته تا کنون، ۱۰ جلسه در سطوح مدیریتی و کارشناسی برگزار شده است، گفت: در این مدت ۱۵۰ نقطه آبگیر در سطح شهر شناسایی شده که از این تعداد شناسایی ۹۰ نقطه توسط حوزه نظارت و ۶۰ نقطه نیز از طریق تماس‌های مردمی با سامانه  ۱۳۷ صورت گرفته است.

وی افزود: از مجموع نقاط شناسایی‌شده کمتر از ۱۰ درصد دارای وضعیت بحرانی بوده و غالب آبگرفتگی‌ها در کوتاه‌ترین زمان توسط نیروهای خدماتی و امدادی شهرداری رفع می‌شود.

وفایی‌راد با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد از معضلات آبگرفتگی با انجام عملیات عمرانی و اصلاح انهار قابل رفع است، تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۴۰ درصد از این موارد در دست اصلاح بوده  و مابقی نیز با توجه به بودجه‌های عمرانی مناطق شهرداری و با اولویت‌بندی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری شهرداری قزوین اضافه کرد: همچنین لایروبی انهار شهر و جلوگیری از انسداد معابر توسط مصالح و نخاله‌های ساختمانی در دستور کار سازمان مدیریت پسماندها، مدیریت نواحی شهری و دوایر اجراییات قرار دارد.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات