سنجش عملکردی مناطق ۱۰ گانه تبریز در پیشگیری از ساخت‌وساز های غیرمجاز

سنجش عملکردی مناطق ۱۰ گانه تبریز در پیشگیری از ساخت‌وساز های غیرمجاز

به گزارش  شهریار،  فریدون بابایی اقدم در نشست تخصصی پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز، خواهان تعامل، هماهنگی و همراهی تمامی صاحبنظران و مجریان در امر پیشگیری از تخلفات و ساخت و سازهای غیر مجاز شد.

بابایی اقدم با قدردانی از مدیریت شهرداری منطقه ۹ در پیشگامی و همت این منطقه در مقابله و ممانعت از ساخت و سازهای غیر مجاز و تخلفات ساختمانی، از جمله راه اندازی سامانه مانیتورینگ رصد تخلفات ساخت و سازهای شهری اظهار داشت: بررسی و ارائه راهکارها ی لازم و پیگیری و سنجش عملکردی مناطق در مبارزه و مقابله با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز امری ضروری است و این اقدامات زیر ذره بین کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر است.

او یادآور شد: اقدامات معاونت های خدمات مناطق ۱۰ گانه تبریز در مسیر مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز قابل تقدیر است و بدون شک، هماهنگی و تعامل هرچه بیشتر مجریان و پیگیری امورات، موجب نتیجه گیری بهتر در این زمینه خواهد بود.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر، فضای جدید را در راستای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز مثبت ارزیابی کرده و اظهار امیدواری کرد: با حمایت و پشتیبانی بیش از پیش تمامی مدیران و اراده جمعی برای برخورد با متخلفین، روند رو به رشد تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز متوقف گردد.

در این نشست یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید نرم افزارهای مقابله با تخلفات و ساخت و سازهای غیرمجاز شهری، به تشریح عملکرد نرم افزار تولیدی و ویژگی های کاربردی آن پرداخت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات