توقیف یک دستگاه تانکر حمل آب غیر مجاز در شهرستان ری

مدیر امور منابع آب شهرستان ری از توقیف یک دستگاه تانکر غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "حسن زحمتکش" با اعلام این خبر گفت: با تلاش گروه گشت و بازرسی واحد آبهای سطحی این امور با اخذ حکم قضایی دادسرای بخش فشافویه یک دستگاه تانکر حمل آب غیر مجاز در حسن آباد شهرری ، توقیف و به پارکینگ تحت نظارت این امور منتقل شد.

زحمتکش با بیان اینکه برداشت غیر مجاز از سفره های آبی صدمات جبران ناپذیری به رودخانه های منطقه وارد می کند،گفت: با توقیف این تانکر با ظرفیت ۲۰ هزار لیتر، از برداشت غیر مجاز آب از منابع آبی این امور جلوگیری به عمل آمد.

مدیر امور منابع آب شهرستان ری با بیان اینکه گروه های گشت و بازرسی با هوشیاری کامل در منطقه حضور دارند و منطقه را برای هرگونه برداشت غیرمجاز از آب های سطحی و زیر زمینی نا امن می سازند، تاکید کرد: بر اساس قانون توزیع عادلانه آب نگهداری و استفاده از دستگاه های حفاری و حمل آب بدون داشتن مجوز تخلف بوده و با قاطعیت با آن برخورد می شود.

وی در پایان ضمن هشدار به حفاران و بهره برداران غیر مجاز از منابع آب زیرزمینی و سطحی خاطرنشان کرد: هر گونه حفر و بهره برداری از چاه های غیرمجاز و برداشت آب از رودخانه ها بدون مجوز و داشتن حق آبه جرم محسوب شده و امور منابع آب شهرستان ری با همکاری دستگاه قضایی با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی برخور قاطع خواهد کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات