دومین همایش آموزش و ارتقای معماران تجربی برگزار می شود

دومین همایش آموزش و ارتقای معماران تجربی برگزار می شود

http://www.bananews.ir/سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، در نظر دارد در سال جهاد اقتصادی وبه منظور ترویج مقررات ملی ساختمان و ترغیب معماران تجربی به رعایت آن و همچنین آشنایی آنها با روش های صنعتی سازی ساختمان؛ همایش بزرگ معماران تجربی را در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، این سازمان در نظر دارد در سال جهاد اقتصادی و به منظور ترویج مقررات ملی ساختمان و ترغیب معماران تجربی به رعایت آن و همچنین آشنایی آنها با روش های صنعتی سازی ساختمان؛ همایش بزرگ معماران تجربی را در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار کند.

همایش مذکور با حضور معماران تجربی دارای پروانه اشتغال، مسوولین وزارت راه و شهرسازی، شهرداری، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران، نظام مهندسی و سایر دستگاه های ذیربط، روز سه شنبه اول آذر ماه سال جاری در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

مهدی موذن، دبیر همایش مذکور و رییس سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران محور این همایش را آموزش و ارتقای معماران تجربی عنوان نموده و استفاده از راهکارهای ارایه شده توسط دفتر امور مقررات ملی ساختمان جهت ترویج مقررات ملی ساختمان بین فعالان حوزه ساخت و ساز و همچنین ترغیب معماران تجربی به رعایت مقررات اشاره شده را ازاهداف این همایش برشمرد.

دبیر همایش اظهارداشت: در شرایط موجود که مسوولین مربوطه تلاش دربسط و گسترش شیوه های صنعتی سازی ساختمان دارند، همایش مذکور می تواند گام موثری در تحقق اهداف اشاره شده وآشنایی بیشتر معماران تجربی با این حوزه باشد.

وی استفاده از تجربیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران را یکی دیگر از اهداف همایش دانست و افزود: در حاشیه برگزاری این همایش و به منظور بهره گیری بیشتر از مصالح با دوام و آشنایی با روش های کاهش انرژی در ساخت و ساز، نمایشگاه مصالح و لوازم ساختمانی نیز برپا خواهد شد.

 

    نظرات