عاقل منش: امیدوارم شاهد موفقیت‌های روزافزون برای مجموعه مدیریت شهری باشیم

عاقل منش: امیدوارم شاهد موفقیت‌های روزافزون برای مجموعه مدیریت شهری باشیم

عاقل منش: امیدوارم شاهد موفقیت‌های روزافزون برای مجموعه مدیریت شهری باشیم
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای شهر با تبریک انتخاب ناصر عطایی به‌عنوان سرپرست شهرداری رشت، برای ناصر حاج محمدی شهردار سابق رشت نیز خسته نباشید گفت و آرزوی موفقیت نمود.
عاقل منش با اشاره به پروژه‌های مشترک با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص)، اظهار داشت: در جلسات شورای ترافیک استانداری گفته شد که این پروژه اولویت آنان نیست. خوشبختانه با معاونت استاندار گیلان صحبت شد تا روز پنجشنبه طی جلسه‌ای نواقص موجود رفع شود و انتظار می‌رود که این موضوع از جانب سرپرست شهرداری پیگیری شود.
عضو شورای شهر رشت با اشاره به پروژه‌های آرامگاه دکتر حشمت و آرام‌سازی مسیر چله خانه، گفت: خوشبختانه پس از دو ماه که مشکلاتی برای مناقصه ایجاد شده بود، رفع مشکل شد و کار آن مجدداً در حال انجام است و انتظار می‌رود این موضوع نیز پیگیری شود.
وی همچنین افزود: در بحث بلوار شمسی‌پور ملکی که در مسیر بود آزادسازی شد و قرار است معاونت عمرانی و سازمان عمران کار آزادسازی و آماده‌سازی انجام شود.
عاقل منش در ادامه با اشاره به وضعیت مزار شهدای بوستان ملت رشت، اذعان داشت: با همکاری پیمانکار پروژه مقرر شد تا قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) ادامه پروژه را در دست بگیرد تا همانند پروژه مزار شهدای گمنام مسکن مهر به روی ریل اصلی خود بازگردد.
عضو شورای شهر رشت در ادامه ابراز امیدواری کرد تا با همکاری سرپرست شهرداری و اعضای شورا، شاهد موفقیت‌های روزافزون برای مجموعه مدیریت شهری باشیم.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر رشت

    منبع خبر

    شورای شهر رشت

    شورای شهر رشت یک شورای شهر در شهر رشت می باشد

      نظرات