ضرورت یکپارچه کردن خدمات برای سهولت امور ارباب رجوع/ قدردانی استاندار از ارائه خدمات نوین در شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان

ضرورت یکپارچه کردن خدمات برای سهولت امور ارباب رجوع/ قدردانی استاندار از ارائه خدمات نوین در شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "فریدون همتی" در نشستی که به منظور تشریح ارائه خدمات الکترونیکی توسط شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان برگزار شد، عنوان کرد: همگام سازی در ارائه خدمات با دنیای پرشتاب توسعه امروز با فرهنگ سازی باید محقق شود و دستگاه های دولتی با اطلاع رسانی در این خصوص پیشگام شده و برای کاهش حضور مردم جهت دریافت خدمات به این شیوه جدی تر عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمایل برای دریافت خدمات حضوری زمانی کاهش می یابد که مردم بابت دریافت خدمات در کمترین زمان بتوانند پاسخ درخواست های خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

استاندار هرمزگان با اشاره به مزایای خدمات رسانی به شیوه های نوین، افزود: هرچه خدمات ارائه شده الکترونیکی تر باشد، شرکت ها و سازمان های دولتی هزینه های کمتری را خواهند پرداخت و ارباب رجوع نیز بدون مراجعه حضوری می تواند درخواست های خود را از راه دور و از طریق اینترنت و دستگاه های هوشمند پیگیری کند.

همتی تصریح کرد: مزیت بزرگی که میزخدمت الکترونیکی ایجاد می کند، علاوه بر شفاف سازی، کاهش هزینه ها و کاهش مراجعات حضوری ارباب رجوع به سازمان ها و شرکت های دولتی را به دنبال دارد.

وی گفت: یکپارچه کردن خدمات برای سهولت امور ارباب رجوع، کاهش مراجعات حضوری و به دنبال آن کاهش هزینه ها و همچنین تنوع خدمات میز خدمت الکترونیکی از جمله مزایایی است که ضرورت بیش از پیش خدمات رسانی الکترونیکی در دستگاه ها را ایجاب می کند.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات