شکوفایی اقتصادی منطقه کنارک همگام با حفظ محیط زیست


به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان؛ حسن ذاتی کیخا رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کنارک گفت: به منظور بررسی وضعیت زیست محیطی پروژه های اجرایی و بررسی شکواییه های مردمی بخش زرآباد این شهرستان از این بخش بازدید و در ادامه با بخشدار این بخش دیدار و مسایل زیست محیطی منطقه بررسی شد.


ذاتی کیخا افزود: بخش زرآباد دارای پتانسیل های اقتصادی، گردشگری و زیست محیطی متعدد است که فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاران در منطقه به وجود آورده است که در برخی موارد عدم توجه سرمایه گذاران پروژه ها در منطقه به مسایل زیست محیطی، سبب تخریب محیط زیست و نارضایتی مردم منطقه می شود که مجموعه محیط زیست استان و شهرستان با نگاه توسعه پایدار موضوع را بررسی می کند و از حقوق عامه مردم در محیط زیست حفاظت و حراست می کند.در ادامه بخشدار این بخش گفت: مجموعه بخشداری به دنبال این است که فضایی عاری از مخاطرات و آلودگی های زیست محیطی را برای مردم و آیندگان عزیز این بخش همراه با شکوفایی اقتصادی فراهم آورند.


رییس محیط زیست کنارک در ادامه عنوان کرد: بحث آموزش جوامع محلی و نونهالان در ایجاد یک محیط زیست پایدار یکی از ارکانهای اصلی محیط زیست است که امیدواریم با همراهی بخشداری بتوانیم گام های موثری در این زمینه برداریم .


در پایان این دیدار رییس اداره حفاظت محیط زیست از همراهی و همدلی بخشداری در حفظ و حراست محیط زیست تقدیر و تشکر کرد . لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات