ثبت برج اسکای تری بزرگترین و مقاوم ترین برج جهان در گینس

ثبت برج اسکای تری بزرگترین و مقاوم ترین برج جهان در گینس

http://www.bananews.ir/مراسم ثبت برج بلند توکیو در کتاب رکوردهای گینس فردا در توکیو برگزار می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) برج اسکای تری بزرگترین برج جهان است که مراسم ثبت آن در کتاب رکوردهای جهانی گینس ساعت ۱۴ فردا به وقت محلی در توکیو برگزار می شود.

این برج ۶۳۴ متر ارتفاع دارد که هم اکنون به نهایت ارتفاع پیش بینی شده رسیده است.

بر اساس این خبر بعد از ظهر فردا با حضور رئیس موسسه گینس که ثبت رکوردهای جهانی را بر عهده دارد مراسم ثبت این برج در گینس به عنوان بلند ترین برج جهان در محل هتل لبانت توکیو برگزار خواهد شد.

خانم ساییکو ماسودا رئیس روابط عمومی برج اسکای تری در گفتگو با مهر ایمنی در برابر زلزله را مهمترین ویژگی برج در کنار بلندی ان برشمرد به نحوی که به گفته وی اسکای تری تا دو برابر قدرتمند ترین زلزله قابل تصور که ۹ریشتر عنوان شده قابلیت مقاومت دارد و اگرچه زلزله ای با این توان قابل تصور نیست اما برج اسکای تری تا تکان حدود ۲۰ ریشتر مقاوم است.

وی افزود: باتوجه به علاقه مندی فراوان مردم برای بازدید از بلندترین برج جهان از هفته آینده رزرو بلیط بازدید از این برج آغاز می شود تا بعد از افتتاح برج در ۲۲می سال آینده میلادی علاقه مندان بتوانند بر اساس اولویت از ان دیدن کنند.

قرار است این مراسم همزمان در برخی معابر از جمله دفتر اصلی برج از طریق نمایشگر پخش شود.

با این حال با توجه به اینکه مراحل توسعه و احداث بخشها داخلی این برج تکمیل نشده قرار است افتتاح رسمی بلندترین برج جهان ۲۲ می ۲۰۱۲ صورت بگیرد.

 

 

    نظرات