امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان زیباسازی و انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان زیباسازی و انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز

http://www.bananews.ir/تفاهم نامه همکاری بین سازمان زیباسازی شهر تهران با انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز، انجمن نورپردازی، انجمن صنفی تبلیغات و اتحادیه تابلوسازان امضا شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در مراسم امضاء تفاهم نامه با انجمن هنرمندان مجسمه ساز، اتحادیه تابلو سازان، انجمن نورپردازی و انجمن صنفی تبلیغات که در نگارخانه برگ برگزار شد گفت: باید به دنبال آثار فاخر و ماندگار در فضای شهر تهران باشیم و سازمان زیباسازی شهر تهران حاضر است برای چنین آثار ماندگاری هزینه کند.

محمدجواد شوشتری با اشاره به وظایف سازمان زیباسازی گفت: باید شهر را به گونه‌ای اداره کرد که شهروندان در آن احساس احترام و رضایت کنند.

وی با اشاره به تبلیغات شهری و بیان اینکه بارها اعلام کرده ایم ما مسوول زیبایی شهر هستیم، نه مسوول تبلیغات شهری، گفت: تبلیغات در فضای شهر اگرچه نیاز تجارت است اما نیاز مردم نیست. بنابراین نباید به فضای بصری شهر آسیب بزند و ضررش متوجه شهروند باشد.

شوشتری با بیان اینکه ما تسهیل کنده امور شهروند در شهر هستیم و این هنرمندان و صاحبان فکر و اندیشه هستند که باید به ما بگویند برای شهرشان چگونه برنامه ریزی کنیم، گفت: حوزه فعالیت سازمان زیباسازی بسیار متنوع و گسترده است، چه بسا در برخی موارد در همین حوزه ها با خلاء های قانونی مواجع باشیم.

وی با بیان اینکه در حوزه مطالعات ۲۱۴ پروژه مختلف مطالعاتی با موضوع زیباسازی شهر در حال انجام است، گفت: متأسفانه برخی مدیران به زیباسازی شهر نگاه سلیقه ای دارند و برای جلوگیری از کارهای سلیقه ای باید ضوابط و قوانین تدوین کنیم تا همه براساس تعریف علمی و کارآمد متناسب با هویت مان به زیباسازی شهر بپردازیم.

در پایان این جلسه تفاهم نامه همکاری بین سازمان زیباسازی شهر تهران با انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز، انجمن نورپردازی، انجمن صنفی تبلیغات و اتحادیه تابلوسازان به امضای دکتر شوشتری، مدیرعامل سازمان زیباسازی و مدیران این تشکل‌ها رسید.

این تفاهم نامه زمینه همکاری فی‌مابین را با نگاه عملی و کارشناسی و همچنین استفاده از توان نهادهای صنفی فراهم می آورد.

 

 

    نظرات