انجام سنگ جدول خیابان شهیدان...

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با بیان اینکه مهم‌ترین وظیفه ذاتی شهرداری، حفظ شادابی و سرزندگی شهر است، اظهار کرد: انجام سنگ جدول خیابان شهیدان گلدانساز با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال آغاز گردیده و در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – سید ابوالفضل کشفی اظهار کرد: انجام سنگ جدول خیابان گلدانساز با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال آغاز گردیده و در حال انجام است.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد هدف از اجرای طرح های خدمات محله ای را حل مشکلات شهروندان و افزایش رضایتمندی از عملکرد شهرداری در جهت فراهم آوردن محیط مناسب و زیبای زندگی شهری عنوان کرد و افزود: حوزه عمران به عنوان یکی از مهمترین و حساس ترین حوزه های عملکردی در حیطه وظایف شهرداری مطرح است، و در این حوزه اهدافی نظیر ارتقای سطح فرهنگ ترافیک، افزایش ضریب ایمنی معابر سطح شهر، کاهش بار ترافیکی و غیره دنبال می شود.

وی خاطر نشان ساخت: توزیع عادلانه امکانات در سطح شهر از نقاط قوت مدیریت شهری است که خوشبختانه رضایت شهروندان را در پی داشته و شهرداری با تسریع در روند اجرای پروژه‌ها می‌تواند این رضایتمندی را دو چندان کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات