مراسم تجلیل از سربازان نخبه و امریه شرکت آب منطقه ای زنجان برگزار...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور مهندس اسماعیل افشاری مدیرعامل این شرکت، معاونین و مدیران مربوطه ، از سربازان نخبه و امریه شرکت آب منطقه ای زنجان تجلیل بعمل آمد.

مهندس مهدی نژاد معاون منابع انسانی،مالی و پشتیبانی شرکت در ابتدای این مراسم ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان و رزمندگان ایران عزیز،اظهارداشت: در راستای تدابیر فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی نیروهای مسلح و تاکید وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب، از سربازان نخبه و امریه این شرکت قدردانی میگردد.

مهندس افشاری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در ادامه با تبریک این هفته و همچنین گرامیداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و شهیدان مدافع راه سلامت،اظهارکرد:خانواداه شهدا و ایثارگران همیشه مایه دلگرمی ملت ایران در جبهه های نبرد حق علیه باطل و زمان بعد از جنگ بوده اند.

وی، با تاکید بر اهمیت رشادت های شهدای مدافعان سلامت،این فداکاری و ایثار را برگرفته از فرهنگ شهادت نهادینه شده از زمان جنگ تحمیلی در جامعه اسلامی ایران دانست.

رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای زنجان،انجام وظایف محوله توسط کلیه کارکنان را ادامه فرهنگ ایثار و شهادت عنوان نمود.

در پایان جلسه،از سربازان نخبه و امریه شرکت آب منطقه ای زنجان با اهداء لوح تقدیر ،قدردانی شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات