خط آبرسانی به شهر تربت‌حیدریه با 90 میلیارد ریال اعتبار اصلاح می‌شود

خط آبرسانی به شهر تربت‌حیدریه با 90 میلیارد ریال اعتبار اصلاح می‌شود

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "صادق یوسفی" افزود: در این مرحله 2.6 کیلومتر از خط انتقال 600 میلی‌متری آبرسانی به تربت حیدریه با 90 میلیارد ریال اعتبار و شبکه توزیع آب این شهر با 26 میلیارد ریال اعتبار اصلاح و چهار حلقه چاه هم برای تامین آب مشترکان تربت حیدریه حفر می‌شود.
به گفته وی پروژه اصلاح شبکه آب نسر و روستای صنوبر هم با اعتبار 52 میلیارد و 900 میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در دست اقدام بوده که از پیشرفت خوبی برخوردار است.
وی اعلام کرد: این شرکت در مجموع 19 پروژه حوزه آب شهری و روستایی با اعتبار 230 میلیارد ریال در دست اجرا دارد که در هفته دولت سه پروژه در شهرها و روستاهای تحت پوشش به بهره برداری رسید و 15 هزار نفر از آب سالم بهره مند شدند.
یوسفی با بیان اینکه اقدامات انجام شده از زمان اجرای طرح یکپارچه‌سازی در شهر تربت‌حیدریه و 120 روستای تحت پوشش منجر به تامین آب سالم و بهداشتی و افزایش رضایتمندی شهروندان و روستائیان شده است، گفت: 100 درصد جمعیت شهری و 94 درصد جمعیت روستایی شهرستان تحت پوشش آبفا قرار دارند.
وی جمعیت برخوردار شهر تربت حیدریه از خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب را 52 درصد اعلام و اظهار کرد: این شرکت 19 پروژه حوزه آب شهری و روستایی را با اعتبار 230 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی و منابع داخلی شرکت در دست اجرا دارد که در هفته دولت سه پروژه در بخش شهری و روستایی به بهره برداری رسید و 15 هزار نفر از آب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات