نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه خدمات شهری

نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه خدمات شهری

محمدحسین حسن‌زاده امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: توجه ویژه به فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک برای همه افراد و همشهریانی که متقاضی استفاده ازخدمات شهرداری هستند، الزامی بوده و در صورت عدم رعایت این موضوع،   همکاران ما از ارائه خدمات معذور خواهند بود.

او افزود: در تمام اتوبوس های شهری شامل بی آر تی و بخش خصوصی، افراد حتما باید فاصله اجتماعی را رعایت کرده و از ماسک استفاده کنند و همچنین در حد امکان از سوار شدن در اتوبوس های شلوغ خودداری کنند.

رئیس ستاد پیشگیری از کرونای شهرداری تبریز، با اشاره به محدودیت جدید در تاکسی‌های شهری نیز عنوان کرد: تاکسی‌های شهری اجازه سوار کردن بیش از ۳ نفر را ندارند و از همشهریان می خواهیم در هنگام استفاده از تاکسی این موضوع مد نظر قرار گیرد.

او افزود: مطابق مصوبه امروز ستاد شهرستانی پیشگیری از کرونا، برگزاری مراسم های عمومی تشییع و تدفین ممنوع بوده و مقرر شده برای هر مراسم بیش از ۱۰ نفر حضور نداشته باشند و همچنین حضور بر سر مزار متوفیان و حتی برگزاری مراسم در خانه و منازل شخصی نیز ممنوع است.

حسن زاده با اشاره به محدودیت ستاد مقابله با کرونا در استفاده از پارک‌ها نیز اظهار داشت: هر گونه اتراق، نشستن و صرف غذا  در پارک های سطح شهر ممنوع است و همکاران ما در این زمینه نیز تذکرات لازم را خواهند داشت.

او با اشاره به تشکیل کارگروه بازرسی در ستاد پیشگیری از کرونای شهرداری تبریز اضافه کرد: برای نظارت بر رعایت پروتکل ها علی الخصوص در پارک ها، کارگروه نظارت و بازرسی ستاد کرونا را تقویت می‌کنیم و امیدواریم که با همراهی مردم این موضع خطرنا ک شهر را مدیریت کنیم.

رئیس ستاد پیشگیری از کرونای شهرداری تبریز با اشاره به ابلاغیه ستاد برای مدیران مناطق  و سازمان‌های شهرداری تأکید کرد: به منظور صیانت از سلامت همکاران، ابلاغیه‌های لازم در خصوص استفاده از مواد ضدعفونی کننده و ماسک استاندارد از طرف ستاد برای شهرداران مناطق و سازمان های تابعه ارسال شده است.

او افزود: همچنین اقدام لازم جهت دورکاری تمام همکاران  دارای بیماری زمینه‌ای مطابق آنچه در پروتکل بهداشتی آورده شده است، صورت می‌گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات