حمایت 39 میلیاردتومانی شورای پنجم برای تکمیل فاز  ...

حمایت 39 میلیاردتومانی شورای پنجم برای تکمیل فاز ...

حمایت 39 میلیاردتومانی شورای پنجم برای تکمیل فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری در حاشیه مراسم افتتاح فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس، اظهارکرد: اختصاص 13.5 هکتار از مساحت پارک کوهسنگی، با حفظ کاربری موجود برای ساخت این پروژه، نشان از همت و همیت والای مدیریت شهری برای احداث باغ موزه دفاع مقدس است.

وی در ادامه گفت: پروژه در مناسب‌ترین و بهترین نقطه از پارک کوهسنگی جانمایی شده و شهروندان ضمن استفاده از فضای مفرح و بانشاط پارک می‌توانند از این فضای فرهنگی نیز بهره ببرند.

حیدری با بیان اینکه شورای چهارم برای کمک به پیشرفت پروژه احداث باغ موزه دفاع مقدس مصوبات حمایتی را گذرانده بود، افزود: عدم تحقق این مصوبات موجب معطلی پیشرفت پروژه شده بود؛ شورای پنجم خود را نسبت به این تعهدات پایبند دانست و براساس دغدغه‌مندی، آن را پیگیری کردیم تا عملیات اجرایی پروژه با شدت و سرعت بیشتری دنبال شود.

رئیس شورای شهر مشهد تصریح کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت بند «و» تبصره 5 بودجه حدود 34 میلیاردتومان شهرداری مشهد به پروژه احداث باغ موزه دفاع مقدس کمک مالی کرد؛ 5 میلیاردتومان نیز پیشتر به این پروژه اختصاص داد‌ه شده بود تا بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بتواند فعالیت خود را آغاز کند.

حیدری با تاکید بر لزوم نقش‌آفرینی سایر دستگاه‌های متولی در حوزه نیروهای مسلح، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته و استانداری خراسان رضوی و سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس، گفت: مدیریت شهری مشهد تاکنون رسالت و دین خود را به بهترین شکل ادا کرده و حال فرصت حضور و مشارکت و همراهی سایر بخش‌هاست تا فازهای بعدی پروژه هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات