برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در قم

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در قم


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از برگزاری آزمون ورود  به حرفه مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی با حضور 3 هزار و 646 نفر در قم در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، مهندس امین مقومی اظهار داشت: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در رشته‌های عمران، معماری، مکانیک، برق، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک همزمان با سراسر کشور در روزهای  پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه در دانشگاه قم برگزار می شود.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اظهار داشت: در مجموع 3 هزار و 646 نفر در قم در این آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد 3هزار و 119 نفر آقا و  527 خانم هستند
.
مقومی گفت: كارت ورود به آزمون از روز شنبه 29 شهریورماه بر روي سایت www.inbr.ir  قابل دریافت است و ضروري است هر يك از داوطلبان ابتدا راهنمای شرکت در جلسه آزمون‌ها را مطالعه و سپس با وارد كردن مشخصات خود در سامانه، پرينت كارت شناسایي آزمون خود را تهيه کنند.

وی افزود: برای قبول شدگان در این آزمون پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، پروانه اشتغال به کار صادر می شود و این افراد می توانند فعالیت رسمی خود را آغاز کنند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم بیان داشت: آزمون نظارت رشته های معماری و عمران و همچنین آزمون رشته های شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک صبح روز پنجشنبه 3 مهرماه به صورت تستی برگزار می شود.

وی ادامه داد: آزمون اجرای رشته های معماری و عمران و همچنین آزمون نظارت رشته های تاسیسات برقی و مکانیکی ساعت 15 روز پنجشنبه و آزمون محاسبات رشته عمران و طراحی رشته های تاسیسات برقی و مکانیکی نیز در ساعت 8 صبح روز جمعه 4 مهرماه برگزار می شود.

مقومی همچنین بیان داشت: آزمون کاردان های فنی ساختمان در روز پنجشنبه3 مهرماه و آزمون تعیین صلاحیت حرفه اي معماران تجربی صبح  روز جمعه 4 مهرماه در دانشگاه قم برگزار می شود.

وی عنوان کرد: با توجه به شيوع ويروس كرونا و وضعیت قرمز استان قم در این زمینه، رعایت دستورالعمل هاي بهداشتي وزارت بهداشت از جمله زدن ماسک برای حضور در جلسه آزمون الزامی است.
لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

   نظرات