کوچه های با 50 درصد پیشرفت فیزیکی ساخت و ساز آسفالت می شود

کوچه های با 50 درصد پیشرفت فیزیکی ساخت و ساز آسفالت می شود

شهردار ارومیه پس از مطالعه گزارشات مردمی از طریق سامانه 137، دستور مرمت و آسفالت کوچه ها با 50درصد پیشرفت فیزیکی در ساخت و ساز را صادر کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، طی  صبح امروز، جلسه ای با حضور شهردار, رئیس سازمان عمران , معاون خدمات شهری , معاون فنی عمرانی , مدیریت بازرسی , مدیر حراست و مدیر روابط عمومی در دفتر جلسات شهرداری ارومیه برگزار و در این جلسه مقرر شد که از روز شنبه 5 مهرماه در یک حرکت جهادی تمامی امکانات مناطق جهت رفع مشکل نوارهای حفاری، کوچه های خاکی و روکش آسفالت در اختیار سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری قرار گیرد.
حضرت پور، شهردار ارومیه پس از مطالعه گزارشات مردمی که از طریق سامانه 137 در اختیار داشت دستور مرمت و آسفالت کوچه ها با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در ساخت و ساز را صادر کرد.
وی افزود:  همچنین شن ریزی مناطقی با پیشرفت فیزیکی زیر 50درصد را در دستور کار سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری قرار داد.
شهردار ارومیه پس از تقسیم وظایف , خواستار ارایه گزارش هفتگی تا اتمام روند این پروژه ها شد و همچنین  طبق گزارشات مردمی از طریق سامانه 137 , با توجه به نیاز ترمیم و آسفالت کوچه های منطقه 3 , این منطقه در اولویت کاری قرار گرفت.
بر این اساس از روز شنبه 5مهرماه به مدت 15 روز ضمن شناسایی نوارهای حفاری , مراحل شن ریزی صورت می گیرد و تا قبل از شروع بارندگی , ترمیم و آسفالت کوچه ها پایان  یابد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات