رونمائی از بهسازی سنگ مزار و ساخت یادمان شهید فرهاد عباسی در آرامستان ...

رونمائی از بهسازی سنگ مزار و ساخت یادمان شهید فرهاد عباسی در آرامستان ...

رونمائی از بهسازی سنگ مزار و ساخت یادمان شهید فرهاد عباسی در آرامستان وکیل آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت الاسلام حسین مهدوی دامغانی، از اتمام کار بهسازی سنگ مزار و ساخت یادمان شهید «فرهاد عباسی» خبر داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان ها بیان اهمیت مقام شهدا اظهار کرد: تکریم و تعظیم مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است، شهدا با تاسی از اعمال و رفتار سیدالشهدا (ع) درس فداکاری، وفاداری، از خود گذشتگی، شجاعت، شھامت و صداقت به ما آموختند.
وی با بیان اینکه رسیدگی به گلزار شهدای والامقام دفاع مقدس از افتخارات این سازمان است، اضافه کرد: طی سال گذشته کار رسیدگی و بهسازی مزار شهدای والامقام مدفون در آرامستان بهشت رضا علیه السلام در دستور کار این سازمان قرار داشته است.
حجت الاسلام مهدوی دامغانی تصریح کرد: در این راستا با توجه به اینکه مزار شهید فرهاد عباسی شرایط مناسبی نداشت، کار ترمیم و بهسازی مزار این شهید ارزشمند و والامقام با سرعت خوبی انجام شد، این پروژه با همت سازمان فردوس ها در مدت دو هفته به پایان رسید که طی آن سنگ مزار شهید بهسازی و یادمان آن نیز ساخته شد.
وی افزود: همچنین در راستای تکریم مقام شامخ شهدا طی سال گذشته، تعداد ۳۵۰ المان عکس شهدا در گلزار مطهر شهدا آرامستان بهشت رضا(ع) نصب شد.
گفتنی است؛ شهید فرهاد عباسی در سال ۶۳ و در عملیات بدر در منطقه هورالعظیم به شهادت رسید و طبق وصیت ایشان در این آرامستان دفن شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات