رونمایی از تجهیزات جدید سازمان آتش‌نشانی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان

رونمایی از تجهیزات جدید سازمان آتش‌نشانی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان

محمدعلی پیراسته در گفتگو با برنامه #صبح_سیلک اجرای دومین رزمایش شهری امداد و نجات در ساختمان‌های بلند با کمک دیگر دستگاه‌های شهری را یادآور شد و گفت: برگزاری رژه خودروی، آیین تقدیر از پرسنل و اعطای درجات طبق دستورالعمل ها، اکران تبلیغات محیطی به همراه برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی ویژه دانش آموزان، خانواده ها و... بخشی از برنامه‌های این سازمان در گرامی‌داشت هفته آتش نشانی است.

وی صعود تیم هشت نفره کوهنوردی این سازمان به قله سیاه کوه و اهدای خون توسط جمعی از پرسنل را یادآوری و تصریح کرد: برگزاری دو استقامت در روز 11 مهر، اجرای مسابقه کتابخوانی، انتشار کتاب شعر کودکانه، تجلیل از آتش نشانان بازنشسته، دیدار با مسئولین شهری، اجرای مسابقات دانش آموزی و پیامکی بخشی از دیگر برنامه های این سازمان در هفته آتش نشانی است.

پیراسته تهیه و ابلاغ طرح‌های ایمنی اماکن عمومی مانند طرح ایمنی بازار بزرگ را بخشی از برنامه‌های روزانه سازمان آتش نشانی برشمرد و اذعان داشت: در حال حاضر 5 ایستگاه آتش نشانی در کاشان دایر است و توسعه ایستگاه‌های دیگر مانند ایستگاه خیرساز واقع در بلوار بوستان نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان رشد آمار حوادث در ساختمان‌ها و اماکن عمومی را نگران کننده خواند و خواستار شد: شهروندان با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی سلامت خانواده خود و نیروهای آتش نشان را به خطر نیاندازند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات