تحولات و پیشرفت‌های ارتش موجب امنیت و آرامش کشور  ...

تحولات و پیشرفت‌های ارتش موجب امنیت و آرامش کشور ...

تحولات و پیشرفت‌های ارتش موجب امنیت و آرامش کشور شده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری به مناسبت پنجم مهرماه، سالروز شکست حصر آبادان، با سرتیپ دوم محمدحسین مستشاری، فرمانده لشکر 77 ثامن‌الائمه دیدار و گفتگو کرد.

حیدری در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن این روز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات ثامن الائمه، اظهارکرد: لشکر 77 حق زیادی به گردن همه مردم ایران و بویژه مردم خراسان دارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه طی سال‌های اخیر تحولات امیدبخشی در ارتش جمهوری اسلامی شکل گرفته است، گفت: مردم ما باید در جریان این اقدامات و فداکاری‌ها و پیشرفت‌ها قرار گیرند؛ تحولات ارزشمندی در مرزهای ما رخ داده که شرایط را با گذشته کاملا متفاوت کرده و امنیت و آرامش مضاعفی را برای مردم رقم زده است.

حیدری افزود: امیدواریم لشکر 77 همچنان با همین عظمت و اقتدار برای دفاع از حکومت و آرمان های انقلاب و مردم به فعالیت خود ادامه دهد.

وی در پایان گفت: بسیار خرسندیم که شورای پنجم از ابتدای فعالیت خود تاکنون تعاملات بسیار خوبی با مجموعه ارتش داشته و این نگاه و رویکرد تعاملی در ادامه نیز استمرار خواهد داشت.

به معنای واقعی کلمه، «قوی» هستیم

سرتیپ دوم محمدحسین مستشاری نیز در این دیدار با بیان اینکه سبقه حضور و فعالیت لشکر 77 در خراسان به 400 سال قبل بازمی‌گردد و 100 است که این یگان در موقعیت کنونی خود مسقر شده، اظهارکرد: لشکر 77 مسئولیت صیانت از مرزهای شرقی کشور را عهده‌دار است.

سرتیپ مستشاری در ادامه از رصد و پایش هوشمند و الکترونیک مرزهای تحت کنترل ارتش در شرق کشور خبرداد.

وی تاکید کرد: ما به معنی واقعی کلمه قوی هستیم.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات