صد و نود و نهمین جلسه شورای شهر تبریز به صورت وبینار برگزار شد

صد و نود و نهمین جلسه شورای شهر تبریز به صورت وبینار برگزار شد

به گزارش شهریار، در این جلسه لایحه اصلاح تبصره ۸۵ از تبصره های دائمی بودجه مصوب سال ۹۹ و تجویز انعقاد قرارداد با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای اجرای طرح پروژه حفاظت و توسعه پارک بزرگ تبریز از محل قطعات شهرک طلائیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شهرام دبیری، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بر ضرورت تجویز عقد قرارداد با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) را برای تداوم اجرای این پروژی ضروری برشمرد.

محمدحسین اسحقی، معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز نیز در این باره اظهار کرد: کارهای بزرگی در پارک بزرگ تبریز در حال انجام است.

او افزود: مهمترین اقدام دوره فعلی مدیریت شهری قطعا احداث و تعیین و تکلیف پارک بزرگ خواهد بود که  بیش از نیم قرن در شهر مطرح بوده است.

در نهایت تصمیم گیری درباره این لایحه با پیشنهاد اعضای شورای شهر تبریز به منظور بررسی بیش تر، به جلسه هفته آتی موکول شد.

بررسی لایحه صدور مجوز حفاری جهت ایجاد بستر فیبر نوری در قالب اعتبارات بودجه مصوب سال جاری، دیگر دستور جلسه مهم وبینار امروز شورای شهر تبریز بود.

رسول موسایی، قائم مقام شهردار تبریز در این باره اظهار کرد: با چهار شرکت که مجوز این حفاری را دارند  مذاکرات لازم انجام شده است.

او افزود: برای رسیدن به زیرساخت های شهر هوشمند نیازمند حفاری هستیم و با انتشار فراخوان در پی ایجاد ۴۰۰ کیلومتر شبکه فیبرنوری خواهیم بود.

این لایحه نیز به دلیل اتمام وقت قانونی جلسه شورای شهر، برای بررسی به جلسات آتی موکول شد.

عکس آرشیوی است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات