معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از آتش نشانان تجلیل کرد

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از آتش نشانان تجلیل کرد


همچنین معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز در پیامی این روز را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:
هفتم مهر “روز ملی ایمنی و آتش نشانی”، روز تجلیل و قدردانی از رشادت های غیور مردانی از جنس ایثار، شهامت و شهادت است.
این روز، بهانه ای است تا به بزرگداشت انسان هایی بپردازیم که جان برکف در راه حفظ جان و تامین آسایش و ایمنی تلاش می کنند. مردان و زنانی ایثارگر با روحی بزرگ، قلبی بخشنده و عزمی سترگ که سوگند یاد نموده اند تا آخرین نفس، از جان و مال انسان ها و میهن خویش حفاظت و حراست نمایند. حماسه سازانی که "آتش نشان" بودن، نه شغل آن ها، که عشق آنان است.
ایثارگرانی که با تاسی از نهضت عاشورا و رشادت های هم رزمان شهیدشان در دفاع مقدس ، همان مسیری را طی نموده اند که مصداق بارز آیه شریفه زیر است :
"وَ مِنَ النَّاسِ مَنْ یَشْری نَفْسَهُ ابْتِغاءَ مَرْضاتِ اللَّهِ وَ اللَّهُ رَوُفٌ بِالْعِبادِا "( و از میان مردم کسى است که جان خود را براى طلب خشنودى خدا فدا میکند، و خدا نسبت به [این‏] بندگان مهربان است‏ ).
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و ایثارگری های آتش‌نشانان خدوم و زحمتکش کشور، به خصوص آتش‌نشانان فداکار  شهرداری شیراز که  با قلبی لبریز از عشق و دستانی سرشار از مهر، با از خود گذشتگی و ایثار جان خود همواره در مواجهه با خطر، جسورانه و شجاعانه برای نجات آسیب‌دیدگان تلاش کرده‌اند و با اثبات عملکرد خود به عنوان ناجیان شهروندان و فرهنگ سازان ایمنی شهر همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند تبریک عرض می‌نمایم و دوام توفیقات و سلامتی روز افزون ایشان را از خداوند متعال خواستارم. لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات