تریلی حامل الکل باعث سوختگی ۱۲ نفر و سه خودرو در کاشان شد

تریلی حامل الکل باعث سوختگی ۱۲ نفر و سه خودرو در کاشان شد▫️روح الله فدائی خاطرنشان کرد: با اعلام حادثه به ستاد فرماندهی ۱۲۵ کاشان، تیم‌های عملیاتی  اطفاء حریق و امدادنجات سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

▫️وی بيان كرد: مشاهدات عینی حاکی از آن بوده که لاستیک تریلر در حال حرکت دچار ترکیدگی شده، دو مخزن الکل به بیرون پرت و با خودروی پیکان  برخورد و موجب وقوع آتش می‌شود

▫️سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری افزود: در نهایت، حریق به خودروهای پژو 206 و پرایدی که در آن مسیر بودند سرایت و موجب حریق خودروها و سوختگی ۱۲ تن از سرنشینان خودرو می‌شود.

▫️فدائی یادآور شد: آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۴و ۵ سازمان با توجه به نوع حادثه و اشتعال‌زایی بالای الکل همچنان در محل حضور داشته و تا پایان عملیات رفع خطر و انتقال الکل‌ها در قالب تیم احتیاط از حریق حضور خواهند داشت.
▫️وی از شهروندان و هموطنان خواست تا در مواقع بروز سوانح رانندگی  مسیر را برای خودروهای امدادی نظیر آتش‌نشانی باز نگه داشته و از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری کنند و مامورین امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی را در انجام وظایف خود یاری نمایند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات