آزادسازی و تملک 8700 مترمربع از املاک و معابر منطقه سه

آزادسازی و تملک 8700 مترمربع از املاک و معابر منطقه سه


▫️محمد مسعود چایچی با اشاره به اینکه آزادسازی و تعریض خیابان‌ها و معابر شهری، عمده‌ترین راهکار برای کاهش بار ترافیکی در سطح شهرهاست، اظهار کرد: این فرآیند تملک و آزادسازی در مکان‌های مهم منطقه سه صورت گرفته است.

▫️وی افزود: در این زمینه می‌توان به معابری مانند خیابان‌های امیرکبیر، آیت الله سعیدی، کوی تشکری، لتحر و شهیدان بخشی، بلوار قائم لتحر و خیابان اعتمادی کوی درب قائم اشاره کرد.
▫️ مدیر منطقه سه شهرداری کاشان همچنین تصریح کرد: لزوم بازگشایی معابر در سطح منطقه همواره احساس شده و حل گره‌های ترافیکی و رفع مشکلات عبور و مرور و خدمت‌رسانی بهینه به شهروندان از اهداف این میزان از آزادسازی بوده که در این راستا بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری منطقه سه برای فرآیند آزادسازی‌ها طی مدت مذکور هزینه شده است.

▫️چایچی در ادامه تعریض خیابان‌ها و آزادسازی معابر را بدون همکاری و همیاری شهروندان امری دشوار دانست و ضمن قدردانی از همکاری و تعامل شهروندان در زمینه آزادسازی‌ها خاطرنشان کرد: این آزادسازی‌ها به همت حوزه املاک شهرداری منطقه سه و با هم‌فکری و پیشنهادو پیگیری معتمدین محلی وسرمایه‌های اجتماعی نواحی یک، دو و سه منطقه سه انجام گرفته است.

▫️وی تأکید کرد: اولویت‌بندی معابر بر اساس نیاز و ضرورت بازگشایی محورها و معابر با بار ترافیک سنگین‌تر انجام گرفته که انتظار می‌رود با این گونه تعاملات بستر پیشبرد طرح‌های عمرانی و خدماتی بیشتری در سطح منطقه فراهم شود.

▫️چایچی در پایان با اشاره به اینکه آزاد سازی معابر پیش نیاز و بستر توسعه شهر و نشان دهنده توجه مدیریت شهری به این امربوده، گفت: شهرداری منطقه سه با هدف رفاه حال و تامین خواسته‌های شهروندان، حل مشکلات ترافیک شهری و رسیدگی به مطالبات چندین ساله شهروندان را به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری همواره در اولویت کاری خود قرار داده و آمادگی دارد در صورت تقاضا برای تعریض و آزادسازی معابر ترافیکی  با متقاضیان واجد شرایط مساعدت کند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات