نشست هم اندیشی شهرداران استان با دکتر جمالی زاده ریاست سازمان شهرداری و همیاری های کشور

نشست هم اندیشی شهرداران استان با دکتر جمالی زاده ریاست سازمان شهرداری و همیاری های کشور

به گزارش روابط عمومی شهرداری باغ شهر تاریخی مهریز، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بر لزوم پرداختن به عملکرد مثبت شهرداری‌ها تاکید کرد و از آمادگی این سازمان برای کمک به شهرداری‎ها خبر داد.

«مهدی جمالی نژاد» در نشست هم‌اندیشی شهرداران استان یزد که در شهرستان میبد برگزار شد، با اشاره به ظرفیت ارزشمند نمایندگان یزد در مجلس شورای اسلامی و کارآمدی آنها، اظهار کرد: همگی مشکلات و گلایه‌های طرح شده از سوی شهرداری‌ها پذیرفتنی است اما در کنار آن باید عملکرد شهرداری‌هایی که اقدامات موثر و چشمگیری انجام داده‌اند نیز مطرح شود.

معاون وزیر کشور به برخی از مسائل مانند احیای بحث قیر توسط یزد در بودجه سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: آمادگی پیگیری مسائل مربوط به ماشین آلات به صورت پرداخت یک سوم توسط سازمان و مابقی به صورت مساوی توسط استانداری‌ها و شهرداری‌ها را داریم.

وی از پیگیری ارائه تسهیلات به شهرداری‌های محروم از تسهیلات این سازمان خبر داد و گفت: شهرداری‌ها برای تکمیل طرح‌هایی که تا پایان سال جاری به بهره‌بردای می‌رسد، می‌توانند از سازمان دهیاریها و شهرداری‌های کشور تسهیلات بلاعوض دریافت کنند.

معاون وزیر کشور به بسیاری از اقدامات موثر شهرداری‌ها اشاره کرد و خواستار معرفی اقدامات موثر شهرداری‌ها، پیگیری مشکلات این حوزه و از اهتمام این سازمان نسبت به رفع بسیاری از مسائل حوزه شهرداری‌ها خبر داد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مهریز

  منبع خبر

  شهرداری مهریز

  شهرداری مهریز

  شهرداری مهریز یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر مهریز می باشد

   نظرات