انعقاد تفاهمنامه بین شهرداری و آموزش و پرورش به  ...

انعقاد تفاهمنامه بین شهرداری و آموزش و پرورش به ...

انعقاد تفاهمنامه بین شهرداری و آموزش و پرورش به منظور بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های طرفین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که امروز و در جلسه کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد، بین شهرداری و اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی منعقد شد، اظهارکرد: شورای پنجم از ابتدای فعالیت خود تاکنون مساعدت‌های مختلفی را برای آموزش و پرورش مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان داشته است.

فیضی افزود: در پروژه استقبال از مهر و بازگشایی مدارس، سال 97، 2 میلیاردتومان، سال 98، 2.2 میلیارد تومان و امسال هم 3.5 میلیاردتومان مساعدت داشته‎ایم.

وی در ادامه گفت: این اعتبارات هرساله براساس اولویت‌بندی ادارات آموزش و پرورش و نیازمندی‌های اعلام شده از سوی آنها در قالب روکش آسفالت، حرص درختان، فضاآرایی، تعمیر و بهسازی سرویس‌های بهداشتی و ... انجام می‌شود.

رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با بیان اینکه امسال به منظور نهادینه شدن حمایت‌ها و مساعدت‌ها، تفاهمنامه‌ای تنظیم شد تا در مدیریت شهری نیز در مقابل این اقدامات از خدمات آموزش و پرورش استفاده کند و بهره ببرد.

فیضی خاطرنشان کرد: براساس تفاهمنامه‌ای که امروز به امضاء رسید، آموزش و پرورش در مقابل خدمات شهرداری، فضاهای مدارس و آموزشگاه‌ها را در زمان‌های بلااستفاده، در اختیار شوراهای اجتماعی محلات، دفاتر تسهیلگری و ... قرار خواهد داد.

وی در پایان گفت: این تفاهم‌نامه موجب استفاده بهینه و پایدارتر از ظرفیت‌های دو دستگاه خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات