10 پروژه خط انتقال و پست فوق توزیع برق فردا در هرمزگان افتتاح می‌شود

10 پروژه خط انتقال و پست فوق توزیع برق فردا در هرمزگان افتتاح می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مراسم افتتاح این 10 پروژه فردا (دوشنبه 14 مهر) در بیست و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در 5 شهر استان هرمزگان برگزار می‌شود.
افزایش پایداری شبکه برق، اصلاح ولتاژ و افزایش برق‌رسانی در منطقه شمال حاجی آباد از جمله تاثیرات اجتماعی و اهداف کمی آن برای مردم منطقه عنوان شده است .
در این طرح تأمین برق که در 5 شهرستان به اجرا در آمده 10 پروژه شامل پست 63 کیلوولت دشت امام، افزایش ظرفیت پست 63 کیلوولت موقت گابریک، فاز اول پست 63 کیلوولت ایسین، فاز اول پست 132 کیلوولت دهستان و ارتباطات پست 63 کیلوولت اسیسن مورد بهره برداری قرار می‌گیرد .
بر پایه این گزارش، افتتاح فاز اول خط 132 کیلوولت حاجی آباد-دهستان، خط 63 کیلوولت پست 230 رودان 2، افزایش ظرفیت ترانس پست 63 کیلوولت لافت و فاز اول پست 63 کیلوولت گچین از دیگر پروژه‌های آماده افتتاح این مراسم است که در قالب پروژه‌های بیست و سومین هفته پویش هر هفته الف-ب ایران صبح فردا با حضور حائری در شهرستان‌های بندر عباس، جاسک، حاجی آباد، رودان و قشم افتتاح و با 199.5 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد .

لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات