جلسه مدیریت بحران شهرستان گرمی برای مقابله با سیلاب احتمالی

پیرو هشدار های هواشناسی و متعاقب آن برگزای جلسه مدیریت بحران در شرکت آب منطقه ای اردبیل و تاکید بر برگزاری جلسه مدیریت بحران در شهرستانها، ظهر امروز جلسه هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گرمی، با درخواست اداره منابع آب این شهرستان و با حضور اعضاء مدیریت بحران، بمنظور ایجاد آمادگی لازم در مقابل سیلاب و پیشگیری از خطرات احتمالی وقوع سیل، تشکیل یافت.

مهندس اقبالی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان گرمی ضمن اشاره به هشدار سطح نارنجی هواشناسی و جلسه شماره ۷ مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای اردبیل، بر لزوم آماده باش کلیه دستگاههای عضو مدیریت بحران شهرستان گرمی در برابر سیلاب احتمالی در سطح شهرستان تاکید نمود.

در ادامه مهندس رضا بدرزاده رئیس اداره منابع آب شهرستان گرمی پس از ارائه گزارشی از اقدامات اداره منابع آب شهرستان در راستای مدیریت بحران ، وظایف شهردارن و دهیاری ها در برابر سیلاب را یاد آور شد و خواستار اتخاذ تدابیر موثر و اقدام لازم برای حفاظت شهر و روستا در برابر سیلاب مطابق با بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها و بند ۳۰ ماده ۱۰ قانون دهیاری ها شد.

پس از اظهار نظر کلیه اعضاء مدیریت بحران، بر بازگشایی دهانه پلها، رفع موانع خطر‌، بازگشایی مسیل ها و رودخانه های واقع در مناطق شهری و روستایی و اطلاع رسانی در خصوص خود داری از هرگونه اتراق در بستر و حریم رودخانه ها تاکید شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات